BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gal..laišką?

Achh… šiandien leidau sau truputį pasvajoti apie..laiškus. Kaip seniai teko skaityti čia pat, prieš pora dienų kažkieno dailiai raidžių, sakinių, eilučių ir pastraipų priguldytą popieriaus lapelį..o kartais (ačiū tiem nuostabiem žmonėm) net ištisus lapus puikių istorijų, pasakojimų, pakeverzojimų, eilėraščių ir kito puikaus gėrio. Savo visus kada gautus laiškus, atvirukus ir kitas gėrybes, kurios ateidavo kartu vis dar laikau gražiai suguldytas ypatingoj laiškų ir gėrybių dėžutėj..seniai ji bepasipildė kuo nauju.. Tiesa, rašyti laišką teko, ant gražaus popieriaus, daug minčių ir visko, ko tik galima sudėti raidėmis, žodžiais, piešiniais..dėja, ne visiems laiškams lemta būti išsiųstiems..o gal kada..

bet dabar ne apie tai.

Tad pradėjau ieškoti tokių pat laiškų maniakų kaip ir aš. Ar bent pradedančiųjų, kuriems tikriausiai ir tereikia to vieno laiško, kad užsikabintų..[narkotikai, vienareikšmiškai.. Kažkada gavusi laišką taip įsijaučiau jį skaityti pakeliuj į namus, kad visai nepastebėjau, kad atsidūriau ne savo aukšte. Koks nustebimas buvo tų žmonių, į kurių butą bandžiau veržtis..] Kol kas neradau nieko konkretaus, o rašiklis jau beveik uždžiuvo, bijau, kad dar šiek tiek ir pati nebemokėsiu padoraus raštelio sumegzti.

Tad jei šis kreipimasis paklius kam į akis - gal galėtumėt pasidalinti grupėmis, kur galėčiau pagaliau numalšinti laiškų negavimo “lomkes”?

O gal kas nors norėtų gauti laišką..:)

Rašykit ir nebūkit nurašyti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Gal..laišką?”

  1.   Kvailutė brangiausia rašo:

    Pabandykim :> į šalį padėta ši miela širdžiai veikla kol kas

  2.   pc rem rašo:

    wow koks

Rašyk komentarą