BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

su gimtadieniu!

Su gimtadieniu mane. Su gimtadieniu tuos, kurie šiandien gimė ir tie, kuriem šiandien gimė. Su atgimimu rudenio, nudraskančio paskutinius lapus ir ruošiančio žemę poilsiui. Su paskutiniu gimtadieniu saulės blyksnį, kurio gimtadienis buvo jau seniai, bet tik dabar jis pasiekė mano skruostą, negalėjau pasveikinti jo nė sekunde anksčiau. Su atgimstančiu ir numirštančiu jausmu, kad viskas baigta, kad viskas prasideda, kad nieko nebuvo, nebėra, nebebus.. Su pirmom snaigėm, kurios taip iškilmingai parodo, koks svarbus dalykas būti čia ir dabar, nes tik nusileidusios pavirsta purvinos balos lašeliu.

Su gimtadieniu tulpes, kurios pražys kažkur gegužę savo pilnais raudonais žiedais. Tas tulpes, kurias pasodinau ir tikiuosi, kad niekas savo mažom baltom pukuotom letenėlėm nepersodins..

Atika taip išdavikiškai žvirblio balsu suokia tik liūdnas dainas, o saulė kaip tyčia su visa savo šviesa ir šiluma dingo debesy.. Bet o tačiau, prisimink mane prašau be priežasties, šiaip sau, tik tam kad kartais būtų gera..

Bet neleisk prisiminimuose keroti liūdesiui. Nes mes ne per niek, nepulsim atsiriekt, juk čia ir taip viskas tavo.

Su gimtadieniu tave ir tą, kuriai šiandien gimei.

Ir ypatingai tą, kurios gleby pagaliau užsilenks tavo didinga meilė.

Tavo A*. Karštai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “su gimtadieniu!”

  1.   https://grazus-sveikinimai.lt rašo:

    Gimtadienį švies saulė,
    Gimtadienį bus darna,
    Gimtadienį reiktų švesti
    Kas metai visada.

Rašyk komentarą