BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartais, kai nori išgyventi, pirma turi leisti sau numirti iki paskutinio atodūsio. Turi leisti sau nukristi iki paties dugno, dar truputį pasirausti, dar truputį.. Iki kol supranti, kad viskas.

Nė nemirktelėjus išgeriu tabletę ir kelis didelis gurkšnius vandens, kuris, žinau, tik simbolika šiam procese. Įtikinimas, kad viskas yra taip, kaip turi būti. Jokios abejonės - žinau, kad po to skaudės. Kad bus bloga taip, kad sielą galima išvemt. Kad jau dabar bloga nuo baimės ir nuo visko, nuo vaizdo, kuris apsisuko ir trenkėsi į mane su tokia jėga, kad nuėjo net į paširdžius. Vėl. Viskas, apie ką tau reikia galvoti, brangioji - drugeliai. Daug mėlynų drugelių. Dar truputis ir viskas kaip per rūką, tik šaltis neleidžia nustoti kūnui drebėti. O gal kūno nėra, juk nunuodijai jį, brangioji.

Muzika liejasi ir traška, kažkur girdisi balsai žmonių, kuriuos tikriausiai matau pirmą ir paskutinį kartą. Lengva idioto šypsena palydžiu eilinių forsų būrelį ir nubraukiu ant veido užkritusią sruogą. Ateina mintis, kad kažkur turėjau gabalėlį šokolado, nes pykinimas po truputį praeina ir užleidžia vietą aštriam skausmo pojūčiui. Tas keistai romantizuotas kūno organas neleidžia man pamiršti, kad už gyvybę reikia mokėti skausmu ir kad ta gyvybė vieną dieną tikrai pralaimės nelygioj kovoj su panele M. O gi ne tokios mintys turėtų ateiti dabar į galvą, yra kur kas svarbesnių dalykų. Bet mintys netyla, todėl tenka pagarsinti muziką ir tiesiog pasiduoti kelionės namo grožiui.. Kaunas. Kaunas - mano miestas, kad ir kur bebūčiau.

“Kodėl tu taip keistai šneki?” “Aš noriu reakcijos.” “Kam tau reakcijos” “Nes aš tokia, nes man reikia atsako

Ir balsai galvoje nutyla..

A. Karštai*

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą